Artık Kaybolan Eşyalarınızı Bulmak Çok Kolay!


Bazen nereye koyduğunu unuttuğun eşyalarınızı bulamıyor ya da kaybolan eşyalarınızı bulmakta zorluk çekiyor musunuz? Cevabınız evet ise bu uygulama tam size göre. 

Pixie, sürekli kaybolan eşyalarınızı izlemek için kullanabileceğiniz bir uygulama. Pixie Point’e çözüm olarak geliştirilmiş bir uygulama aslında. Pixie Point’ de ise cihazlarını kayıp eşyalara yapıştırarak yer tespiti yapılabiliyordu.

Pixie’de panoramik tarama ile ortamı eşleştiriyorsunuz ve kullanıcıya göre ortamda kayıp olan ürünleri bulabiliyorsunuz. Uygulamanın etki alanı dışarıda 150 metre, içeride ise 30-50 metre arası değişmekte. Kayıp olan eşyayı algıladıktan sonra bizlere ok işaretleri ile eşyanın yerini gösteriyor. Eşyaya yakınlaştıkça uygulama X ile öğeyi gösteriyor. Eskiden oynadığımız sıcak-soğuk oyununu eşyaya yakınlaşıp uzaklaştıkça eş zamanlı oynayabileceğimiz bir uygulama, Pixie.

1

Devamlı kaybettiğiniz eşyaların yerini sizden daha çok hatırlıyor bu uygulama!

IPhone kullanıcıları 25 Ocak’ta Pixie ile tanışırken, Android kullanıcıları ise biraz beklemek zorunda. Tabi ki bu güzel uygulamanın bir bedeli olmalı. Pixie’nin dörtlü paketi 99.99$ ya da isterseniz ‘Get Pixie’ ile 2 paketi 49.99$ karşılığında alabilirsiniz. (Ne zaman ‘.99’ küsüratından vazgeçecek bu işletmeler?) Ayrıca IPhone kullanıcıları için ücretsiz bir kılıf da gönderiyorlarmış. (Allah razı olsun:) )

3

Uygulamayı nasıl indireceğinizi ve uygulamaya dair daha fazla bilgiye sahip olmak için; https://www.getpixie.com/

Uygulamayı kullananlar,benim gibi ücretli uygulamaları fazla sevmeyenler için, kullanıcı deneyimlerini bize bildirse fena olmaz sanırım. Ne dersiniz?

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar Mobil