Bir Piksel Hikaye!


BİR PİKSEL HİKAYE!

“Sonunda ne olduğu, ona ulaşana kadar yaşanan güzel dakikalardan daha önemli değildir.” 

Bir insan ne boyutta yaşayabilirdi hayallerini? Anaokulu sıralarında başlayan doktor, mühendis olma hayallerine ulaşabildi mi hiperaktif çocuk?

Büyüyünce ne olacaksın sorularına uçsuz buçaksız cevap veren minik beden ütopyalarımız.

İnsan yaşamının son bulduğu zamanlarda en çok yapmak istediğin son şeyi, hatıraların da yaşanmasını ister miydin? Daha bunu sağlayan bir teknoloji ulaşmadı elimize fakat belki bunların yaşanabileceğini öngören bir oyun raflarda kendine yer buldu.

To The Moon.

Göz yaşartıcı bir hikayesi olan ve size, sizden bir parça alıp yaşatan RPG macera oyunu. Bağımsız oyun yapımcısı Freebird Games’in geliştirip Kasım 2011’de piyasaya sunduğu harikulade dram dolu oyun.

Size devasa grafikler, koyu bir dünya sunmuyor. Ama sizi büyülü atmosferine hapsederek, kısa süren maceranın içine çekmeyi başarıyor. Ayrıca, 2011 yılının en iyi bağımsız oyunu seçilen To The Moon, sinema salonlarından taşan hikayesiyle sizi dünyasına bekliyor.


Baş kahramanlarımızdan olan, Dr. Eva Rosalene ve Dr. Neil Watts Sigmund Corp şirketin de çalışan, ölmekte olan hastaların son isteklerini gerçekleştirmeye adanmış bir çift.

Bu sefer ki müşterileri ise her zamankinden farklı bir istekte bulunan John. Ay’a gitmek isteyen yaşlı deli amca. Makineleri ile Johnny’inin beynine girip anılarına ulaşmaya çalışan, Indiana Jones’lar.

Her seferinde şaşırmanıza yol açacak, muhteşem bir zaman yolculuğu öyküsü.

Sizin bu yolda durak noktanız olacak diğer kahramanımız River. River ser verip, sır verilmeyen karakterimiz. Ornitorenkler ve kağıttan tavşanlar.. Gökyüzüne asılı deniz fenerleri. Sıkıca tutunun ve yolcuğun keyfini çıkarın.


Oyuna ulaşabileceğiniz ve makul bir ücreti olan, steam üzerinden rahatlıkla indirebileceğinizi eklemek isterim.

http://store.steampowered.com/app/206440/

 

Ben sadece… Aynı tip insanların olduğu toplulukta, aynı tip biri olmak istemiyorum.”

John.


Bir yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar Oyun