LeadTime: Geleceğe Mesaj Verme Zamanı Geldi!


Anlık video paylaşımından sıkıldıysanız geleceğe video gönderme zamanı.

Son dönemde popüler olan video uygulamalarına her geçen gün yenisi eklenmektedir.  LeadTime ise bir Türk girişimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulamanın kullanıcılara getirdiği yenilikse gerçekten farklı. Bizlere geleceğe video atabilme imkanı sağlıyor sosyal medyaya şimdiden yeni bir bakış açısı kazandıran uygulamada geleceğe attığın videoyu o tarih gelmeden siz dâhil kimse izleyemiyor. 3 ila 60 saniye arasında çektiğiniz video paylaşımınız takipçileriniz tarafından hemen izlenebiliyor.

gtblog_ltime

“10 yıl sonra nerede olmak istiyorsunuz?” gibi klasik sorular ışığında hazırlanan videoyu 2030 yılına gönderip zamanı gelince hayaller ve hayatları karşılaştırmak için iyi düşünülmüş bir uygulama.

LeadTime’ın etkili bir uygulama olacağını söyleyebilirim özellikle geleceğe atılan videoların uygulamanın gelecek planları yapmasını da kolaylaştıracağını düşünüyorum.

LeadTeam ekibinden Rüçhan Varol uygulama için: “Kullanıcılara bugünden geleceğe dokunma fırsatı verirken aslında yeni bir sosyal mecra yaratıyor.” dedi. Geleceğe köprü kurmanın zamanı geldi.

LeadTime’ı indir, zamana hükmet, gelecekle konuşmaya başla!

gtblog_ltime2

3 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar Mobil