LinkedIn Tıpkı Facebook Gibi Oldu!


LinkedIn geçtiğimiz günlerde yenilenen tasarımıyla adeta Facebook’un daha profesyonel görünümlü haline dönüştü, kullanıcılarına birçok yenilik sunan LinkedIn bu konseptiyle daha çok ilgi göreceğe benziyor.

gtblog_linkedin

Oldukça basitleştirilmiş ve Facebook sistemine çok benzeyen bir arayüzü bizlerle buluşturmaktan da mutlu olduğunu belirten LinkedIn, bunun üyeler için daha çok değer yaratacağı düşüncesinde.

Peki Neler Var?

  • Artık gezinme için 7 farklı bölüm var. Ana Sayfa, Mesajlaşma, İşler, Bildirimler, Ben, Ağım ve Arama. Ana akış ise tıpkı Facebook’un haber kaynağında olduğu gibi akıcı bir yapıya sahip. Algoritmalarla belirlenmiş öne çıkan hikayeleri buradan takip edip, dilediğinizde takip etmeme ve gizleme şansınız var. Ayrıca gelişmiş arama sayesinde iş, kişi, şirket ve diğer aradıklarınızı bulmak artık çok kolay.
  • Gerçek zamanlı mesajlaşma ile Facebook mesajlaşma sistemine oldukça benzeyen, başarılı bir mesajlaşma hizmetini de sunan LinkedIn aynı zamanda dilediğiniz sayfada bu hizmeti kullanmanıza olanak sağlıyor.

msg_overlay


LinkedIn büyüleyici ve basitleştirilmiş sistemini önümüzdeki hafta tüm dünya kullanıcılarına açılacak.


2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar Sosyal Medya