Microsoft Yeni Bir Surface Tanıtacak!


MİCROSOFT YENİ BİR SURFACE TANITACAK!

Microsoft, Windows 10 ve Surface için özel bir etkinlik için davetiyelerini göndermeye çoktan başladı bile. Dev firma, 26 Ekim’de New York’ta olacak etkinlikte yeni bir Surface bilgisayar tanıtacak, Windows 10 yazılım güncelleştirmesi ve Xbox ile ilgili yeni gelişmeleri duyuracak.

Ses getirmeyi her zaman başaran Microsoft geçtiğimiz yılda da gerçekleştirdiği etkinlikte de ses getirmişti. Fakat bu yıl aynı etkiyi yaratacağı düşünülmüyor. Surface All-in-One bilgisayarların alıcılarına tanıtılması beklenen etkinlik içerisinde ayrıca Surface All-in-One’lar için ikişer model klavye ve fare de kullanıcılarına sunulacak. Surface Pro 4 ve Surface Book ile ilgili ufak güncelleştirmelerin gelmesi olası. Ancak, Surface Pro 5, Surface Book 2 ve Surface Phone için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Microsoft, bunların yanısıra merakla beklenilen Windows 10 güncelleştirmesi ile ilgili yeni detayları paylaşarak, kullanıcılar olarak yeni güncelleştirmede bizleri nelerin beklediğine göz atmamızı sağlayacak. Üstelik, gelecek sene sunulacak güncelleştirmedeki yeniliklerin Xbox platformu ile ilgili oyun stratejilerini nasıl etkileyeceğini de öğreneceğiz. Xbox ile ilgili başka duyurular da bekleniliyor ancak içerikleri ilgili henüz tam bir bilgi yok.

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar Bilim ve Teknoloji