Planote İle Etkinlikler Artık Daha Keyifli


Etkinlik bulmak veya planlamak zor geliyorsa buradan buyrun.

Günümüzde teknolojinin geldiği nokta ve bunun en önemli kazanımlarından biri olan sosyal platformlar, ihtiyaç duyulan bilgiye en hızlı ulaşım yollarının başında geliyor. Çok gezenler ve sosyalleşmeye önem verenler, keşfetmenin önemini ve bilgilerini diğer gezginlerle paylaşmanın değerini en iyi bilen kişilerdir. İşte tam da etkinlik avcılarını hedef alan, onlara önerilerde bulunan, o tarihteki hava durumunu, etkinlikle ilgili yorumları ve fotoğrafları tek çatı altında toplayan bir uygulama artık elimizin altında. Hem de yüzde yüz Türk yapımı ve oldukça kullanışlı bir uygulama. PLANOTE

ODTÜ Teknokent bünyesinde yapılan Yeni Fikirler Yeni İşler(YFYİ) girişim yarışmasında 2016 yılı finalisti ve Onedio özel ödülü sahibi, Startup Türkiye 2016 finalisti ve Etohum 2016 en iyi girişimleri arasında yer alan Planote, kullanıcıların ilgi alanlarını, konumlarını, hava durumu gibi bilgileri baz alarak, etkinlik, yer ve aktivite tavsiye ediyor. Aynı zamanda diğer kullanıcıların planlarını, fotoğraflarını ve yorumlarını takip etmenize de olanak sağlıyor.

dosya_002          dosya_006          dosya_005

Sosyalleşmenin önemini çok iyi bilen gençlerimiz için kaçırılmaması gereken bir uygulama olan Planote, kendi sosyal aktivitenizi oluşturup ona katılımcı çekmenize de olanak sağlayan bir yapıya sahip.

Irmak Özonay liderliğinde bir ekiple çok kısa bir sürede hayata geçirilen bu uygulama, beklediği yatırımları alması durumunda hedefini Avrupa’ya açılmak olarak açıkladı bile. Yerli yapım bu kullanışlı uygulamayı hayata geçiren ekibe teşekkürü bir borç biliyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Bir yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar Mobil