STK’lar “Sivil Toplumda Bulut Çözümler” Etkinliğinde Buluşuyor!


Sosyal sorumluluk çalışmalarında Eğitim, Girişimcilik ve İstihdam olmak üzere 3 ana odak alan çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Microsoft Türkiye, projelerini hayata geçirirken olabildiğince farklı sivil toplum kuruluşu ile ortaklıklar geliştirmeye özen göstermektedir.

Microsoft Türkiye, ülkemizdeki bilişimle kalkınma vizyonunun gerçekleşebilmesinin farklı kurumların uzmanlıklarının ortak bir şekilde, işbirliği halinde hareket edebilmesine bağlı olduğuna inanmaktadır. Microsoft Türkiye, tam da bu ortak çalışma alanını genişletmek ve farklı sivil toplum kuruluşları ile iletişimini kuvvetlendirmek amacıyla her yıl NGO DAY/Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması Günü etkinliğini düzenlemektedir.
Bu yılki NGO DAY etkinliği, Mövenpick Ankara’da 7 Nisan Cuma günü gerçekleşiyor.
Etkinlik kapsamında, sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını daha verimli kılacak bulut teknoloji çözümlerine yönelik eğitimler, STK’ların bulut teknolojilerini etkin kullanabilme sorunlarına değinen atölye çalışmaları ve Microsoft Philanthropies Yazılım Bağışı programlarının tanıtımı gerçekleştirilecek. STK temsilcileri, eğitimler ile çalışmalarında kullanabilecekleri, faydalı Microsoft Teknolojilerini birinci ağızdan Microsoft uzmanlarından yüzyüze dinleme fırsatı yakalayacaklar. Etkinlikte bir deneyim paylaşımı ortamı da yaratılarak hali hazırda teknoloji çözümlerini etkin kullanan STK’ların sunumlarına yer verilecek.

STK temsilcilerine yönelik Microsoft’un Türkiye çapında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk programları konusunda bilgilendirme sunumunun da yapılacağı bu etkinlikte, tüm sivil toplum kuruluşlarını aramızda görmeyi bekliyoruz. Bulut teknolojileri ile kurumunuzu nasıl geliştirebileceğinizi ve etki alanınızı nasıl arttırabileceğinizi öğrenmek ve Microsoft’un STK’lar için sunduğu özel fırsatlar hakkında bilgi edinmek için bu etkinliği kaçırmayın.

Buradan kayıt olabilirsiniz!


0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar Bilim ve Teknoloji